Sygnet Electraplan SMT

O firmie

Historia i misja.

Firma ELECTRAPLAN SMT Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1994 roku, kontynuując wcześniejszą działalność prywatnej firmy SMT - Stanisław Sarnecki.

Naszą główną dziedziną jest dystrybucja wyspecjalizowanych produktów elektrotechnicznych, służących głównie do okablowania budynków biurowych, handlowych (galerie), przemysłowych, wystawienniczych (muzea), salonów samochodowych i nie tylko.

Filozofia działalności.

ELECTRAPLAN SMT Sp. z o.o. jest rodzinną, małą firmą handlową, której filozofia działalności oparta jest głównie na ofercie dla nowych i remontowanych obiektów (w systemie pod projekt).

Nie prowadzimy działalności typowej dla hurtowni elektrotechnicznych.

Rozbudowana oferta.

Ofertę stanowią specjalistyczne i nowoczesne produkty elektrotechniczne, służące do okablowania budynków - głównie puszki i kasety podłogowe do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, również o podwyższonym IP i wytrzymałe na zwiększone obciążenia, słupki instalacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, minikolumny wysuwane z podłoża itd.

Sprawdź ofertę

Zaufani dostawcy.

Poza produktami Electraplan SMT, oferta obejmuje również produkty następujących producentów: Bodensteckdosen Systemtechnik, Electraplan-Termelő, Gifas Electric, Alusor oraz A. & H. Meyer.

Baza naszych dostawców nie jest zamknięta i stale się poszerza.

Magazyn.

Wysyłki i odbiory towarów realizowane są z magazynu zlokalizowanego w:

Stara Iwiczna
ul. Nowa 23
05-500 Piaseczno

Mapa
Biuro Electraplan SMT

Zapraszamy do współpracy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Odkryj innowacyjne rozwiązania elektrotechniczne, dopasowane do Twoich potrzeb.

Skontakuj się z nami